Water Boys

Z Drama@DEEP

(Różnice między wersjami)
m
m (Gościnnie wystąpili)
Linia 196: Linia 196:
*[[Shibuya Kento]] (渋谷謙人)
*[[Shibuya Kento]] (渋谷謙人)
*[[Hashimoto Atsushi]]
*[[Hashimoto Atsushi]]
-
*[[Tanoue Naoki]] (田上尚樹)
+
*[[Tanoue Naoki]]
*[[Takahashi Ryosuke]]
*[[Takahashi Ryosuke]]
*[[Takiguchi Yukihiro]]
*[[Takiguchi Yukihiro]]

Wersja z 19:31, 24 sty 2011

Spis treści

Sezon 1

Podstawowe informacje

Waterboys2a.jpg


Fabuła

Dwa lata temu, piątka licealistów przyniosła rozgłos małemu miasteczku w Japonii. Zasłynęli utworzeniem "męskiego klubu pływania synchronicznego". Ich poświęcenie, żeby nauczyć się tego, zarezerwowanego dla kobiet, sportu skupiło sporo uwagi opinii publicznej. Po dwóch latach od tamtego zdarzenia chłopcy z liceum Tadano ciągle są klubie i starają się rozwijać w nauce tego trudnego sportu.

Obsada

Gościnnie wystąpili

Twórcy

Sezon 2

Podstawowe informacje

Water Boys 2


Fabuła

Trzy lata temu, liceum Himeno zmieniło charakter ze szkoły tylko dla dziewcząt na koedukacyjną, jednakże wciąż jest tu przewaga dziewcząt. Eikichi Mizushima przenosi się tam z prestiżowego liceum Aoba w Tokio, gdzie był członkiem klubu pływackiego. Podczas gdy jego ojciec prowadzi biznes w Nowym Jorku, Eikichi postanawia przenieść się do Himeji i zamieszkać z dziadkiem Kamekichi. Yosuke Yamamoto zawsze chciał utworzyć męski klub sportowy w tej szkole. Kiedy usłyszał, że Eikichi należał do klubu pływackiego, postanawia działać. Inni chłopcy w tej szkole to: Senichi Kawasaki, przezywany "Wolf Boy Sen", przystojny Iwao Iwata - tylko z nim chcą rozmawiać dziewczyny, a także Hideki Sano, syn dyrektora dużego supermarketu, który jest zawsze otoczony swoimi fanami. Przyjazd Eikichiego zmienia tych chłopców i ich sposób myślenia.

Eikichi w szkole jest otoczony wyjątkowymi postaciami. Shiori Yazawa, razem ze swoimi rodzicami - Akirą i Kaoru wynajmują część domu Kamekichiego. Przewodnicząca szkolnego samorządu, Kayo Oba, jest postrachem chłopców. Diabelska Kozue Kitagawa należy razem z Shiori do szkolnej orkiestry dętej. Przybyły w zastępstwie nauczyciel, Hijiri Saotome, należał do klubu pływackiego w liceum Tadano. Nauczycielka angielskiego, Natsuko Ohara, jest przeciwko utworzeniu "męskiego klubu pływania synchronicznego". Nauczycielka literatury, Haruka Koshino, nienawidzi mężczyzn. Jest jeszcze właściciel kawiarni, Kozo Kasuya, który ma swoje tajmnicze sprawy.

Obsada

Gościnnie wystąpili


Twórcy

Finał

Podstawowe informacje

Water Boys finał


Fabuła

Tanaka Masatoshi ma problem z dostaniem się do szkoły medycznej, za co winą obarcza to, że trenował dwa lata wcześniej pływanie synchroniczne. Podczas wyprawy badawczej na odludnej wyspie na południu Japonii, zostaje zmuszony do zostania trenerem nowo utworzonej trzyosobowej chłopięcej grupy pływania synchronicznego. Tanaka musi zmierzyć się z przeszłością i zastanowić nad swoją przyszłością, podczas gdy chłopcy marzą o wydostaniu się z wyspy.

Obsada

Gościnnie wystąpili

Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia