Tsubasa no Oreta Tenshitachi/Sezon 2

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

300px-Tsubasa No Oreta Tenshitachi 2.jpg


Fabuła

Odcinek 1

Yoshimura Yuri pracuje na nocnej zmianie w sklepie całodobowym. życie nie ma dla niej znaczenia, dlatego postanawia popełnić samobójstwo. Wspomnieniami wraca do szkolnych lat, kiedy to próbowała podciąć sobie żyły. Jej matka, zamiast otoczyć ją opieką, uznała, iż dziewczyna robi to tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Teraz Yuri co miesiąc musi odwiedzać lekarza. Pewnego razu spotyka Nagasakę Hirokiego, optymistycznego studenta, który zastanawia się, czemu dziewczyna jest tak negatywnie nastawiona do ludzi.

Odcinek 2

Saitou Haruka o pseudonimie "Sayuri" jest naiwną dziewczyną odwiedzającą kafejki internetowe. Tak naprawdę jest ona "Sakurą", dziewczyną, która oszukuje mężczyzn, sprzedając prezenty, które jej dali na znak uczucia. Kiedyś taka nie była - za zmianę obwinia swojego ojca. Przysięgła sobie, że nigdy nie będzie taka, jak on - żałosna, bezsilna, biedna, zawsze błagająca o wybaczenie, kiedy popełni błąd. Pewnego dnia, planując kolejną randkę, Sayori wpada na Koukiego, którego postrzega jako mężczyznę idealnego - przystojnego, posiadającego ambicję i pieniądze.

Odcinek 3

Nakagawa Kana ciężko pracowała całe swoje życie, żeby zostać pływaczką. Pod naciskiem swojego ojca stara się być na tyle dobra, żeby wystąpić w najbliższym konkursie szkolnym. Liczy się każda sekunda, a Kana zrobi wszystko, żeby być najlepsza. Kana ma jednak problem - często kradnie w sklepach. Nie robi tego dla produktu, ale dla dreszczyku emocji. Jednak pewnego dnia na kradzieży przyłapuje ją przyjaciel z dzieciństwa - Daisuke. Nie zastanawiając się długo, Kana zaciąga go do hotelu i spędzają razem noc. Kana nie ma pojęcia jak to wpłynie na to, nad czym tak ciężko dotąd pracowała.

Odcinek 4

4 lata temu, Satou Yoshimi przeszła operację plastyczną, odrzucając swoją przeszłość. Teraz jest 'cesarzową' swojego host klubu, a dzieki wsparciu bogatego klienta ma wszystko, czego pragnie - od mieszkania po biżuterię. Mimo to czuje, że brak jej czegoś w życiu. Pewnego dnia przechodząc koło sklepu zoologicznego zachwyca się zabłąkanym szczeniaczkiem. Powoli, dzięki pracownikowi tego sklepu, odkryje to, co tak naprawdę utraciła.

Obsada

Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia