The Rippling Blossom

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

The Rippling Blossom


Fabuła

Potentat hongkoński odchodzi pozostawiając restaurację sushi swej drugiej żonie, Kong Ying-Yuet (Lisa Lui), ich synowi, Yu Chi-Hiu (Michael Tse) oraz synowi z jego trzecią żoną, Yu Chi-ying (Julian Cheung).

Hiu i Ying są godni uwagi japońskich szefów kuchni, których głównym celem w życiu jest dążyć do doskonałości w byciu szefem kuchni. Chociaż Hiu i Ying mają różne matki, ale bardzo dobrze dogadują się ze sobą.

Kiedy pierwsza żona ich ojca, Lang Yung-Yung (Angelina Lo) stwarza problemy w restauracji, Hiu wyzywa ją, deklarując, że kto wygra będzie właścicielem restauracji.

Yung wysyła swoją osobistą pielęgniarkę, Choi Sz-Lung (Tavia Yeung) by zbliżyła się do Hiu. Całkowicie on traci do niej głowę, ale szybko staje się niezadowolony z ich letnich relacji.

Z drugiej strony, ich dostawy świeżej żywności został odcięte. Ying musi wyjechać na wycieczkę do Hokkaido, w Japonii by kupić ryby. Podczas lotu poznaje Keung Keung (Myolie Wu), samodzielną dziewczynę z zamożnej rodziny. Spotykają oni także przypadkowo Moyung Chinga (Damian Lau), który znany jest jako "bóg ryb".

Pomimo, że Hiu i Yinga spotkają niepowodzenia w karierze, rodzinie i w związkach po próbie uratowania restauracji, dwóch braci decyduje się na współzawodnictwo.

Obsada

Twórcy

Ciekawostki

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia