Strona główna

Z Drama@DEEP

Witamy w Drama@DEEP
pierwszej polskiej dramopedii
Mamy już 11214 artykułów.
Portale
Drama@DEEP · Dyskusja

Jak edytować · Wikiprojekty

Promowana drama

Reverse

Reverse (2017).jpg

Fukase Kazuhisa ukończył prestiżową uczelnię, ale w tej chwili jedyne co mu naprawdę wychodzi to parzenie kawy. To właśnie dzięki kawie Ochi Mihoko została jego dziewczyną. Pewnego dnia Mikoho dostaje anonimowy list, w którym jest tylko jedno zdanie: "Fukase Kazuhisa to morderca". Fukase uświadamia sobie, że nadeszła już pora, aby stanąć twarzą w twarz ze sprawą, która wydarzyła się 10 lat temu. 10 lat temu dobry przyjaciel Fukase, Hirosawa Yuki zginął podczas jazdy na snowboardzie. Na wycieczce, poza nimi, byli jeszcze ich koledzy ze studiów: Tanihara Yasuo, Asami Kosuke, Murai Takaaki oraz młodsza siostra Muraia, Asuka.Występują: Fujiwara Tatsuya, Toda Erika, Koike Teppei, Ichihara Hayato, Tamamori Yuta i inni...


Promowany artysta

Toda Erika

Erika toda.jpg

Wybrane seriale TV


Nowości

Wszelkie informacje o fansubach
znajdują się teraz na siostrzanej FansubWiki.
Fanpage Drama@DEEP na Facebooku:
Fanwiki.png Facebook icon.png

Chcę pomóc...

Drama@DEEP

Drama@DEEP jest pierwszym, a w chwili obecnej także największym portalem zajmującym się przede wszystkim azjatyckimi serialami telewizyjnymi, a także współtwórcami z nimi związanymi. Dziękujemy za korzystanie z naszej wiki i pomoc w jej rozwoju. Dramawiki, jak i inne wikipedie jest tworzona na bazie MediaWiki, które jest wolnym oprogramowaniem napisanym w języku skryptowym PHP, pierwotnie przeznaczonym dla Wikipedii, wolnej encyklopedii, ale obecnie używanym przez inne projekty Wikimedia Foundation (organizacji typu non-profit) oraz wiele innych projektów. Zawartość Wikipedii jest określana jako wolna, czyli, że nie tylko jest bezpłatna, lecz jej treść może być dowolnie kopiowana i modyfikowana przez każdego użytkownika. Każdy użytkownik, który ma dostęp do Internetu, może ją edytować, dodając do niej nowe treści bądź korygując błędy.

Logo i nazwa drama@DEEP pochodzi od serialu „Akihabara@DEEP” opowiadającym o grupie przyjaciół żyjącej w dzielnicy Akihabara w Tokio w Japonii, znanej przede wszystkim jako dzielnica komputerowa i fanowska. Tytułowa grupa przyjaciół pomagała innym fanom rozwiązywać ich problemy, te mniej lub bardziej poważne.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia