Shirato Osamu no Jikenbo

Z Drama@DEEP

(Różnice między wersjami)
m (Obsada)
m (Fabuła)
Linia 32: Linia 32:
==Fabuła==
==Fabuła==
-
Nieśmiały i życzliwy Shrato Osamu jest już bezrobotny drugi rok po studiach. Dziewczyny go ignorują i traktują jak powietrze. Jednak jego życie ulega zmianie po spotkaniu swojego przyjaciela  dzieciństwa - Kurosaki Satoshiego. Shirato okazuje się dobry w rozwiązywaniu różnych zagadek, dlatego ciągle wplątuje się w jakieś kłopoty i staje się popularny. Sprawia to, że nie ma już czasu na poszukiwania pracy. Ale jak mógłby odmówić ludziom w potrzebie?
+
Nieśmiały i życzliwy Shirato Osamu jest już bezrobotny drugi rok po studiach. Dziewczyny go ignorują i traktują jak powietrze. Jednak jego życie ulega zmianie po spotkaniu swojego przyjaciela  dzieciństwa - Kurosaki Satoshiego. Shirato okazuje się dobry w rozwiązywaniu różnych zagadek, dlatego ciągle wplątuje się w jakieś kłopoty i staje się popularny. Sprawia to, że nie ma już czasu na poszukiwania pracy. Ale jak mógłby odmówić ludziom w potrzebie?
==Obsada==
==Obsada==

Wersja z 17:18, 4 gru 2011

Spis treści

Podstawowe informacje


Fabuła

Nieśmiały i życzliwy Shirato Osamu jest już bezrobotny drugi rok po studiach. Dziewczyny go ignorują i traktują jak powietrze. Jednak jego życie ulega zmianie po spotkaniu swojego przyjaciela dzieciństwa - Kurosaki Satoshiego. Shirato okazuje się dobry w rozwiązywaniu różnych zagadek, dlatego ciągle wplątuje się w jakieś kłopoty i staje się popularny. Sprawia to, że nie ma już czasu na poszukiwania pracy. Ale jak mógłby odmówić ludziom w potrzebie?

Obsada


Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia