Pomoc:Logowanie

Z Drama@DEEP

główna strona pomocy

Zarejestrowanie się w Drama@DEEP daje następujące możliwości:

Spis treści

Wewnętrzne komunikaty użytkowników

Rys. 1: komunikat "Masz nowe wiadomości"

Jak już napisano wcześniej, po założeniu konta użytkownik ma możliwość otrzymywania wewnętrznych komunikatów. Otrzymanie takiego komunikatu jest sygnalizowane przez pojawienie się u góry strony, zaraz pod zakładkami, dużego pomarańczowego szablonu z tekstem "Masz nowe wiadomości". (rys. 1) Szablon ten pojawia się w momencie, gdy ktokolwiek napisze coś na stronie dyskusyjnej danego użytkownika.

Po ujrzeniu tego szablonu wystarczy kliknąć na słowa "nowe wiadomości", aby przejść do własnej strony dyskusyjnej i przeczytać ów wewnętrzny komunikat. Dopóki się tego nie zrobi, szablon ten będzie się pojawiał na każdej nowo otwieranej stronie.

W Drama@DEEP istnieje zwyczaj witania nowych zarejestrowanych użytkowników poprzez wpisanie specjalnego komunikatu dla "początkujących" na ich stronę dyskusyjną. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że w chwilę po założeniu sobie konta ujrzysz szablon "Masz nowe wiadomości".

Jak zmienić swoje preferencje?

Po zalogowaniu się należy kliknąć na Preferencje. W formularzu mamy szereg opcji, które w większości "tłumaczą się same", ale których sens poznasz z czasem używania Wikipedii. Po wybraniu swoich preferencji należy kliknąć na Zapisz preferencje i system będzie używał ich automatycznie po każdym Twoim zalogowaniu. W razie wątpliwości można zawsze wrócić do standardowych ustawień przez kliknięcie na Preferencje domyślne.

Jak korzystać ze swojej strony osobistej?

Strona ta otwiera się po kliknięciu na link zatytułowany wybranym przez siebie loginem. Można ją edytować tak samo jak każdą inną stronę po kliknięciu na link Edytuj na górze strony. O tym, jak formatować edytowany tekst, można przeczytać w Formatowaniu tekstu na Drama@DEEP. Na swojej stronie można umieszczać, co się chce, pod warunkiem, że .... (uzupełnić).

Zobacz też

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia