Only You (TVB)

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Only You


Fabuła

Bezlitosna i dumna kobieta, Mandy, będąca pod kreską, chce zostać planistką ślubów, z powodu prostego charakteru pracy i atrakcyjnych dochodów. Sze-tim, ekspert w dziedzinie handlu i kobieta trzymająca się zasad, odmawia wzięcia jej na praktykę, gdyż widzi jej motywy, ale Mandy nie ustępuje. Bardzo się stara zadowolić młodszego brata Sze-tim, Sze-chai i jego żonę, Phoebe, którzy zatrudniają ją jako koordynatorkę w firmie mody ślubnej.

Mandy jest zdeterminowana, aby zrobić coś wielkiego w swojej karierze, ale pojawienie się fotografa, Summer, sprawia, że ​​musi przemyśleć sens życia. Mandy i Summer spotkają różnych ludzi w pracy, od kłótliwych po niebezpieczne pary, od neurotycznych narzeczonych do niepełnosprawnych zakochanych. Każda para ma wyjątkową historię miłosną do opowiedzenia; w obecności Mandy i Summer wymieniają swoje przysięgi ślubne w atmosferze piękna i spokoju.

Choć Mandy i Summer kochają się, mają inne spojrzenie na życie, co zacznyna ich dzielić. Czy zakochani powini postępować zgodnie z zasadami i pozwolić odejść miłości?

Obsada

Inni

Gościnnie

Twórcy

Linki zewnętrzne

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia