Loveholic

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

Loveholic.jpg


Opis

Jest to historia miłosna między nieposłusznym studentem, Kang Wook, i jego nauczycielką ze szkoły średniej w Chuncheon, Yool Ju.

Przed spotkaniem Kang Wook, Yool Ju spotykała się z Tae Hyeon, prokuratorem. Jednak z czasem Yool Ju i Kang Wook głęboko się w sobie zakochali, mimo uprzedzeń społeczeństwa, różnicy wieku i relacji nauczyciel-student. Pewnego dnia, Yool Ju w wyniku nieszczęśliwego wypadku powoduje śmierć kolegi z klasy Kang Wook'a, który już od jakiegoś czasu dręczył chłopaka. Jednak z powodu narkolepsji Yool Ju nie pamięta, co się właściwie stało, gdyż zasypia podczas incydentu. Kang Wook, chcąc ją chronić, idzie zamiast niej do więzienia.

Pięć lat później, gdy Kang Wook zostaje wypuszczony z więzienia, ponownie spotyka Yool Ju, jednak ona jest już zaręczona z Tae Hyeon. Kiedy Yool Ju dowiaduje się, jak bardzo Kang Wook poświęcił się dla niej, pragnie do niego wrócić, ale w tym czasie Kang Wook nie jest sam. Ja Kyung, jego była koleżanka z klasy, która jest DJ radiowym, jest u jego boku. Okoliczności utrudniają relacje Yool Ju z Kang Wook'iem, jednak kobieta desperacko chce pomóc mu, w odzyskaniu utraconych przez nią pięciu lat życia.

Obsada

W pozostałych rolach

Twórcy

Linki

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia