Dyskusja:Lista pracy

Z Drama@DEEP

Tutaj rozmawiamy o planach naszej pracy na przyszły tydzień.

Każdy będzie miał przydzielane co dwa tygodnie tytuły i aktorów - w liczbie 10 na każdą grupę.Listę 10ciu tytułów, które chcą zająć na przyszły tydzień użytkownicy wpisują tutaj. Po złozeniu waszych propozycji (lub napisania 'mozecie mi przydzielic cokolwiek' , 'zaklepuje jedynie 3 tytuły xyz, a resztę możecie mi przydzielić) administratorzy przeglądają waszą dyskusję/propozycje i uzupełniają prawdziwą listę. Wtedy mozecie zaczynać pracę.


Nie znaczy to, ze reszta która jak dodtąd nie miała czasu lub sie obijała nie będzie mogła edytować . Pod lista pracy rozłożoną na osobę, będzie długa lista "artykułów, które również trzeba wykonać" - nikt nie ma ich zaklepanych, ale powinny byc zrobione. i tak, każdy użytkownik, nawet ten, który zajął już 10 tytułów, ale skończył je wcześniej będzie mógł stworzyc artykuł o tej dramie/aktorze/aktorce.

aha, ci od cokolwiek powinni dostawać jakieś dramy, które są po polsku które nie są gotowe , ja też pierwsze dramy wzięłam z tej listy ponieważ to one wymagają chyba najszybszego napisania artykułów :) z aktorów to nbikogo tym razem nie iore, bo potem chcę sie zająć dramami, które trzeba bedzie uzupełnić

Jeśli jakaś osoba w ciągu dwóch tygodni nie wywiąże się z artykułów, będą one lądowały właśnie na tej liście do dyspozycji dla wszystkich.

ok, wiec w takim razie ja Otai:

Hikaru Yuya ( na początek wezme się za dramki, z mojej listy, które sa po polsku, jak je skończę wezmę się za te które są w planowanych a ana koniec reszta)


No może jakby do 12 nie powstały to bym chciała: Nobuta wo produce, Yukan Club, Inoue Mao

Aya'ka i Irluna, tak samo jak w przypadku Leny, zostają te tytuły, które zajęłyście na razie, jeśli wyrazicie chęć na więcej to wtedy wam dopiszę.

(no to okej, lecimy XD)

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia