Drama@DEEP:Drama tygodnia/2011/I

Z Drama@DEEP


Spis treści

Styczeń

03.01.2011 - 09.01.2011
Kamen Rider ooo
LizardsKr-ooo2.jpg
Hino Eiji nie ma domu, marzeń, rodziny. Żyje z dnia na dzień, a do życia wystarczają mu tylko pieniądze i świeża para bielizny. Kiedy stworzenia o nazwie Greeedy, zrodzone z ludzkich pragnień, budzą się ze swojego 800-letniego snu, ptakopodobny Greeed o imieniu Ankh daje Eijiemu pas i trzy Medale, manipulując nim tak, by chłopak walczył w innymi Greeedami. Eiji będzie mógł stać się tak Kamen Riderem OOO. Tajemnicza organizacja Kougami zaczyna wspierać go w tej walce, ale powody, dla których to robi, wydają się bardzo niejasne. Czy ludzkie pragnienia doprowadzą świat do jego końca, czy do jego odrodzenia?
10.01.2011 - 16.01.2011
Couple of Fantasy
FantasyOfCouple.jpg
Anna Jo jest arogancką, zimną i ciągle niezadowoloną majętną kobietą. Życie z nią to piekło, wie o tym nie tylko cała jej służba i mąż. Każdy, z kim się zetknie, odczuje to na własnej skórze, tak jak Jang Chul Soo. Ale on nie zamierza puścić jej tego płazem. W wyniku wypadku Anna traci pamięć. Przypadkowe spotkanie w szpitalu z Chul Soo daje mu szansę na odwet. Nie wiedząc nic o jej życiu prywatnym, wykorzystuje jej amnezję i sprowadza ją do swego nieco zaniedbanego domu, w którym brakuje kobiecej ręki, a w którym znajduje się troje sierot, jego bratanków. Nazywa ją Na Sang Shil, wmawia jej, że są parą i zmusza do pomocy w prowadzeniu domu. Z czasem ta niemiła, apodyktyczna kobieta uczy się nie tylko sprzątania, gotowania i opieki nad innymi, ale poznaje też smak miłości. Jak potoczy się ich historia, gdy Anna odzyska pamięć? Jaki wpływ na całą sytuację będą mieli Billy Park, mąż Anny i Oh Yoo Kyung, pierwsza miłość Chul Soo?
17.01.2011 - 23.01.2011
Sign
Sign.jpg
Historia skupia się wokół lekarzy przeprowadzających autopsje w Narodowym Naukowym Laboratorium ds. kryminalnych. Cała akcja będzie rozwijać się wokół tajemniczych przypadków, którymi będą zajmować się lekarze. Główna bohaterka popełnia wiele błędów przez co ciągle jest ganiona przez swojego sunbae - uszczypliwego perfekcjonistę. I tak też rozwija się romans pomiędzy tą dwójką...
24.01.2011 - 30.01.2011
Mother
Mother.jpg
Suzuhara Nao jest najstarszą z trzech sióstr. Chce zostać na studiach, by kontynuować swoje badania - niestety, zostają one zawieszone. To zmusza Nao, aby została nauczycielką w szkole podstawowej. W drugim roku swojej pracy Nao wciąż nie czuje się dobrze jako nauczycielka. Zostaje wychowawczynią klasy drugiej. Spotyka tam dziewczynkę - Michiki Renę, która jest bita przez chłopaka swojej matki. Nao początkowo przymyka na to oko, ale siniaki stają się coraz większe, a dziewczynka coraz częściej opuszcza szkołę. Ze względu na jej dobro kobieta postanawia zrezygnować z pracy i uciec wraz z małą Reną...

Luty

31.01.2011 - 06.02.2011
Hwang Jin Yi
Han Ji Won.jpg
Jej matką jest gisaeng, a ojcem człowiek ze szlacheckim pochodzeniem. Hwang Jin Yi została zostawiona w świątyni przez swoją matkę, która nie chciała, aby ona również stała się gisaeng. Chociaż prowadziła bezpieczne życie w świątyni, to i tak pewnego dnia spotkała na rynku kilka gisaeng. Chcąc nauczyć się tańczyć, poszła do domu gisaeng, gdzie po raz pierwszy spotkała swoją matkę. Jin Yi pokazywała wybitny talent do gry na geomungo (tradycyjny instrument szarpany) oraz do tańca. W międzyczasie zakochuje się w Eun Ho, który pochodzi z potężnej rodziny szlacheckiej. Nie mogąc przezwyciężyć faktu, że pochodzą z innych klas społecznych, Eunho umiera z powodu złamanego serca. Nie będąca w stanie zapomnieć o Eunho - jej pierwszej miłości, Hwang Jin żyje nędznym życiem, które wypełnia alkohol. Pije dzień i noc, nie ma dłużej ochoty tańczyć, więc postanawia popełnić samobójstwo. Przed śmiercią ratuje ją Jung Han, który staje się nową miłością Hwang Jin Yi.
07.02.2011 - 13.02.2011
Secret Garden
Secret garden.jpg

Historia o tym, do czego może doprowadzić niespodziewane uczucie spowodowane odrobinką magii...

Kim Joo Won to arogancki właściciel dobrze prosperującego centrum handlowego. Gil Ra Im to kaskaderka. Pewnego dnia drogi Joo Won i Ra Il skrzyżują się. Joo Won nigdy nie kochał żadnej kobiety, więc nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie uczucia w nim drzemią.
W wyniku kolejnych nieporozumień dusze Ra Im i Joo Won zamieniają się ciałami. Ra Im budzi się w ciele Joo Won'a, którego dusza zajmuje ciało kobiety. Czy ten "czar" da się odkręcić? Czy nasi bohaterowie przyzwyczają się do swoich nowych ciał?

Czy kuzyn Joo Wona, czyli podupadła "gwiazda" Oscar coś zauważy? A może współlokatorka Ra Im, pracownica centrum należącego do Kim Joo Won, Im Ah Young odkryje prawdę? Czy rodzącemu się uczuciu nagle nie przeszkodzi ambitna Yoon Seul, którą Joo Won poznaje na zaaranżowanym spotkaniu przedmałżeńskim?
14.02.2011 - 20.02.2011
Prisoner of Love
Prisoneroflove.jpg
Harit Rangsiman, właściciel farmy pereł na południu Tajlandii, jest wściekły i żądny zemsty po tym, jak Harin, jego młodszy brat, popełnił samobójstwo z powodu swojej dziewczyny. Sansanee, bo o niej mowa, bezlitośnie zerwała z Harinem. Harit, chcąc się zemścić, porywa dziewczynę na własną wyspę z zamiarem torturowania jej. Jednak nie wie, że porwał Sorayę, kuzynkę Sansanee. Mimo zapewnień Sorayi, że została pomylona z kimś innym, Harit nie wierzy żadnemu jej słowu i zaczyna realizować swoją zemstę. Soraya, chcąc spłacić dług wdzięczności, jaki ma u Sansanee za uratowanie życia, przyjmuje na siebie jej karę.
21.02.2011 - 27.02.2011
Maou
Maou.jpg
Jest to drama z gatunku suspense. Opowiada o wzajemnych relacjach trójki głównych bohaterów - policjanta Naoto Serizawy, dwulicowego prawnika Naruse Ryo oraz bibliotekarki Shiori Sakity. Jaka mroczna przeszłość popchnęła dwóch głównych bohaterów do podjęcia swoich zawodów? Dlaczego Naoto dostaje dziwne przesyłki z kartami Tarota od nieznajomego? Czy paranormalne moce Shiori pomogą rozwiązać tę zagadkę? Maou (Diabeł) to psychologiczna seria pełna zbrodni i mroku, która z każdym odcinkiem wciąga coraz bardziej, a nic nie jest takie, jakie mogłoby się wydawać.

Marzec

28.02.2011 - 06.03.2011
Athena
ATHENA.jpg

Historia o rywalizacji pary przyjaciół z dzieciństwa. Jeden z nich jest szefem grupy terrorystów nazywającej się "Athena" (Cha Seung Won). Drugi jest specjalnym wysłannikiem koreańskiego rządu, mającym "Athenę" unicestwić (Jung Woo Sung).

Użytkownicy dramawiki polecają tę dramę ze względu na świetną obsadę aktorską, interesujące postacie - również kobiece oraz wartkie kino akcji.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia