Drama@DEEP:Drama tygodnia/2009/III

Z Drama@DEEP


Spis treści

Sierpień

02.08.2009 - 08.08.2009
Orthros no Inu
Orthros no Inu.jpg
Ryuzaki Shinji ma "Ręce Boga". Może leczyć rany i choroby. Niestety, nie pokazuje tego, ale jego prawdziwa osobowość i aura jest przepełniona złem i nienawiścią. Aoi Ryosuke ma "Ręce Diabła", może zabijać ludzi. Ma też dobre, współczujące serce anioła... Ta dwójka nigdy nie powinna się spotkać. Co przyniesie ich spotkanie? Czy dawanie takich mocy takim ludziom to dobry wybór?
09.08.2009 - 15.08.2009
Atashinchi no Danshi
Atashinchi no Danshi.jpg
Chisato jest dwudziestoletnią bezdomną dziewczyną, która pomieszkuje w parku i kawiarence internetowej. Jej matka zmarła w wyniku choroby, a z powodu nieobecności ojca, który dorobił się 100 milionów yenów długu, musi się wciąż chować przed ludźmi, żądającymi zwrotu pieniędzy. Gdy pewnego dnia zostaje przez nich znaleziona, w ucieczce pomaga jej prezes firmy z zabawkami - Shinzo Okura. Mężczyzna proponuje Chisato małżeństwo w zamian za zwrot jej długu, jest on jednak śmiertelnie chory, dlatego związek miałby trwać tylko miesiąc. Gdy umiera, dziewczyna dowiaduje się, że częścią kontraktu jest zamieszkanie w zamku i opieka nad sześcioma adoptowanymi synami Okury. Każdy z nich jest indywidualistą obciążonym bolesnymi doświadczeniami, dlatego w domu panuje chłodna atmosfera. Czy Chisato będzie w stanie otworzyć ich serca i zamienić obcych sobie ludzi w kochającą się rodzinę?
16.08.2009 - 22.08.2009
Cain & Abel
Cain and abel.jpg
Drama oparta na biblijnej historii o dwójce synów Adama i Ewy - Kainie i Ablu, oraz zazdrości Kaina o brata. Lee Cho In jest utalentowanym doktorem, który ma wszystko czego zapragnie, podczas gdy jego starszy brat, Seon Woo, jest zazdrosny o uwagę poświęcaną Cho In. Seon Woo obwinia brata o zabranie z jego życia wszystkiego co dobre - miłości ojca, uznania jako doktor czy ukochanej kobiety.
23.08.2009 - 30.08.2009
Koizora
Koizora.jpg
Mika jest spokojną i cichą gimnazjalistką. Hiro to buntownik o białych włosach. Tych dwoje jest jak ogień i woda, jednak los sprawia, że zakochują się w sobie. Jednak żeby być razem będą musieli przejść szkołę życia i przeżyć krótki kurs dojrzewania.Wrzesień

31.08.2009 - 05.09.2009
ToGetHer
Together.jpg
Mars jest bardzo znanym piosenkarzem ale po serii negatywnych publikacji na jego temat jego popularność zaczęła spadać. Jego agencja ogłosiła, że Mars przerywa swoja karierę aby powrócić na studia. Prawda jest taka, że chłopakowi zaczyna brakować pieniędzy i nie ma gdzie mieszkać. Jego były manager wynajmuje mu jakieś mieszkanie. Okazuje się, że jedną z właścicielek mieszkania jest jego mało popularna koleżanka ze studiów - Mo Mo. Mo Mo to cichutka i zamknięta w sobie dziewczynka, wiecznie czytająca mangi. Jej jedynym przyjacielem jest Jia Sen, kapitan szkolnego zespołu pływackiego, którego rozwój intelektualny zatrzymał się na poziomie 8-latka.
06.09.2009 - 12.09.2009
Majo Saiban
MajoSaiban.jpg
W "Majo Saiban" , Ikuta Toma gra projektanta mody i pracownika w barze karaoke, który, chcąc zarobić pieniądze, postanawia zostać ławnikiem. Niespodziewanie zostaje wybrany na ławnika w sprawie kobiety zwanej Wiedźmą. Sprawa robi się coraz bardziej i bardziej tajemnicza od momentu, kiedy nieznana grupa zaczyna próby przekupstwa i szantażu ławy przysięgłych. A to dopiero początek....
13.09.2009 - 19.09.2009
Partner
Partner.jpg
Historia dwóch prawników: mężczyzny i kobiety, którzy przez różne zbiegi okoliczności muszą z sobą współpracować. On - doświadczony i bezwzględny, ona - początkująca i wrażliwa na cierpienie innych. Już podczas pierwszej wspólnej sprawy nie potrafią się dogadać. Jednak wkrótce zrozumieją, że aby być dobrym prawnikiem, trzeba umieć współpracować ze swoim partnerem...
20.09.2009 - 26.09.2009
Dal Ja's Spring
Daljs.jpg
Dal Ja jest 33-letnią panną wciąż czekającą na przeznaczonego jej mężczyznę. Kiedy myśli, że już go znalazła, okazuje się, że jest zdradzana. Zraniona Dal Ja wynajmuje Tae Bonga, aby udawał jej chłopaka przez miesiąc.
Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia