All In

Z Drama@DEEP

Spis treści

Podstawowe informacje

All in drama.jpg


Fabuła

In-ha nauczył się hazardu, kiedy był małym dzieckiem. Gdy stał się starszy, nauczył się jak oszukiwać. Jego ręce stały się szybsze, niż oko. Spotkał Su-yon, która początkowo go nienawidziła, lecz później zaczęła go lubić. Był on również przywódcą gangu. Podczas uczęszczania do szkoły średniej, spotkał Jung-won, syna bogatego właściciela hotelu. In-ha i Jung-won szybko stali się przyjaciółmi. Jednak wpadli w kłopoty po zabiciu przywódcy gangu, który nękał Su-yon i jej ojca za niespłacone pożyczki. In-ha i Jung-won zostali aresztowani i skazani na 7 lat pozbawienia wolności. Jung-won został oczyszczony dzięki swemu ojcu, lecz In-ha musiał zostać w więzieniu. Tam poznał i zaprzyjaźnił się z innym przywódcą gangu. Kiedy In-ha wyszedł na wolność, wrócił do domu, lecz musiał szybko się przeprowadzić, bo gang o nim nie zapomniał i zaczął go ścigać.

W międzyczasie, Jung-won pojechał do Ameryki, aby studiować i tam spotkał Jin-hee. Wiedział, że była ona córką byłego szefa jego ojca. Spotkali się wcześniej na chwilę, lecz Jung-won był wtedy zbyt nieśmiały.

Po tym, jak In-ha został aresztowany, Su-yon zdecydowała stać się zakonnicą. Po 7 latach, uświadomiła sobie, że chce zostać krupierką.

Właśnie tam spotkali się In-ha, Su-yon, Jung-won i Jin-hee. I tam zaczyna się opowieść o miłości, zazdrości i przemocy.

Obsada

W pozostałych rolach:

Twórcy

Linki

Nawigacja
patronujemy
dla edytorów
portale
nasi partnerzy
Narzędzia